Bize e-mail gönderin
Bizi arayın
  • Türkçe
  • English
Doç. Dr. Recep Alp
Doç. Dr. Recep Alp
Nöroloji Uzmanı

Yeni muayenehanem açıldıktan bugüne Ajans UMB ekibiyle sosyal medya çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzmanı olduğum nöroloji alanında örnek gösterilen ve hekim arkadaşlarımın beğenisini alan bir Instagram hesabına sahibim.

Prof. Dr. Sedat Özkan
Prof. Dr. Sedat Özkan
Humanite Tıp Merkezi Kurucusu

Bu gençlerle çalışmak keyifli. Teknolojiye hakimler ve iletişim becerileri çok yüksek. Bilimsel düşünebilen ve proje üretebilen bir ajans, dinamik ve yaratıcı bir ekip. Sizinle çalışmaktan mutluyum.

Murat Demirci
Murat Demirci
İşletme Müdürü

30 yıldır faaliyette olduğumuz beyaz eşya sektöründe dijitale yatırım yapmaya karar verdiğimiz günden bu yana, bölgemizde Ajans UMB ile birlikte verimli işler yaptık. Markamıza olan katkıları için teşekkür ediyoruz.

Ertuğrul Yılmaz
Ertuğrul Yılmaz
Mobilya Diyarı CEO

Birden fazla mağazalı bir mobilya firması olarak bizi dijitale taşıyan ve dijital yolculuğumuzda bize doğru bir şekilde rehberlik eden UMB ekibine teşekkür ediyoruz.

Sercan Arıcan
Sercan Arıcan
İki Kardeşler Et Yöneticisi

Uzun yıllardır sosyal medya hesaplarımız UMB ekibine emanet. Biz işimizi yaparken UMB dijitalde itibarımızı yönetiyor, teşekkür ederiz.

Tuğba Dindar
Tuğba Dindar
Doktor / Estetik Merkezi

Tekirdağ ve çevresinde dijitalde çok daha fazla kişiye erişmemizi sağlayan UMB ekibine teşekkür ederiz. Her zaman biz talep etmeden ihtiyacımız olan dijital çözümleri bize sundular.

Hamza Bintaş
Hamza Bintaş
Bintaş A.Ş. / Yönetim Kurulu Başkanı

Firmamızın önce web sitesini yaptırmak için tanıştık, ancak ihtiyacımızın çok daha kapsamlı bir çözüm olduğunu bize tavsiyeleri ile gösterdiler. İlk günden beri aynı heyecanla çalışıyoruz, teşekkürler.