Bize e-mail gönderin
Bizi arayın
  • Türkçe
  • English

Pazarlama ve reklam çalışmaları için ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde kullanmanızın vakti gelmedi mi? O halde yüzlerce rakibiniz gibi siz de profesyonel destek almalısınız. Google Ads reklam yönetimi hizmetimiz kapsamında bütçenizin en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Google AdWords ve Google Adsense reklamlarının en etkin şekilde kullanılmasını sizin için de sağlayabiliriz.

Dijital çağda potansiyel müşterilere ulaşmanın en kolay yolu yine sanal ağdan geçiyor. Potansiyel müşterilerinizin reel müşteriye dönüşmesi için etkin şekilde planlanan reklam ve pazarlama çalışmalarından siz de faydalanın! Ürün ya da hizmetlerinizin hedeflenen kitlelere ulaşması ile marka bilinirliğinizin artması da mümkün olacak. Yüksek satış rakamlarını yakalamak için reklam yönetimini profesyonel ekiplerimize bırakın.

Google dünyanın en güçlü arama  motoru olma özelliğini koruyor ve internet kullanıcılarının yaklaşık % 90’ı tercihini Google yönünde kullanıyor. Google tarafından sunulan çevrimiçi dijital reklam çalışmaları ile rekabette çok daha ön sıralarda yer alabilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak için reklam ve pazarlama yönetiminin en doğru stratejilerle yapılması gerekiyor.

Bu noktada deneyimlerimize ve sektörel bilgilerimize güvenebilir, siz de alanında uzmanlaşmış olan ekiplerimizin en doğru reklam yönetimi çalışmalarıyla tanışabilirsiniz.  Eğer amacınız hızla büyümek, yüksek satış grafikleri görmek ve markanızın daha bilinir olmasını sağlamak ise doğru adrestesiniz. Arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı, video reklamlar ve uygulama reklamları alanında sizlere hizmet sunmaya hazırız.

Minimum bütçe ile Google reklamlarından maksimum verim elde etmek deneyim ve bilgi ister. İşte o deneyim ve bilgi için rotanızı her daim AjansUMB yönüne çevirmeniz yeterli olacak. Hedefleri doğru belirlemek, başarının temel anahtarıdır. Reklam ve pazarlama çalışmalarında da hedeflerinizi birlikte belirleyelim, siz de başarıya ulaşan yolu hızla kat etmeye başlayın.

Detaylı Bilgi İçin Form