Bize e-mail gönderin
Bizi arayın
  • Türkçe
  • English
Melis Dilmener
Melis Dilmener
Influencer

Sizleri çok sevdim, çalıştığınız influencer'a samimiyet gösteren, influencer'lar ile çok güzel ilişki kuran bir influencer ajanssınız.

Gül Kütevin
Gül Kütevin
Influencer

Samimi ve içten iletişiminiz ile kısa sürede nefis bir sinerji yakaladık. Marka ve influencer arasında köprü çok şeffaf ve bu sayede her proje keyifle tamamlanıyor. Ekibin enerjisini çok seviyorum ve sizinle içerik üretmek çok keyifli. UMB ailem nice özgün projelere...

Simay Özyiğit
Simay Özyiğit
Influencer

Sizinle çalışmak, takımınızın bir parçası olmak, beraber markalarla çalışmalar yapmak harika ve benim için çok özel.

Tuğba Başyiğit Babaoğlu
Tuğba Başyiğit Babaoğlu
Dinamik İletişim Kurucusu

Temsil ettiğimiz influencer'lar için çözüm ortaklığı yaptığımız Ajans UMB ile oldukça keyifle çalışıyoruz. Doğru ve anlaşılır brief ile süreci kolaylaştıran, özgün içerikler üretme noktasında marka ile köprü olan, hızlı aksiyon aldığımız çalışma arkadaşları ile yaptığımız projelerin sonuçları da fark edilir oluyor.

Doç. Dr. Recep Alp
Doç. Dr. Recep Alp
Nöroloji Uzmanı

Yeni muayenehanem açıldıktan bugüne Ajans UMB ekibiyle sosyal medya çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzmanı olduğum nöroloji alanında örnek gösterilen ve hekim arkadaşlarımın beğenisini alan bir Instagram hesabına sahibim.

Prof. Dr. Sedat Özkan
Prof. Dr. Sedat Özkan
Humanite Tıp Merkezi Kurucusu

Bu gençlerle çalışmak keyifli. Teknolojiye hakimler ve iletişim becerileri çok yüksek. Bilimsel düşünebilen ve proje üretebilen bir ajans, dinamik ve yaratıcı bir ekip. Sizinle çalışmaktan mutluyum.

Murat Demirci
Murat Demirci
İşletme Müdürü

30 yıldır faaliyette olduğumuz beyaz eşya sektöründe dijitale yatırım yapmaya karar verdiğimiz günden bu yana, bölgemizde Ajans UMB ile birlikte verimli işler yaptık. Markamıza olan katkıları için teşekkür ediyoruz.

Ertuğrul Yılmaz
Ertuğrul Yılmaz
Mobilya Diyarı CEO

Birden fazla mağazalı bir mobilya firması olarak bizi dijitale taşıyan ve dijital yolculuğumuzda bize doğru bir şekilde rehberlik eden UMB ekibine teşekkür ediyoruz.

Sercan Arıcan
Sercan Arıcan
İki Kardeşler Et Yöneticisi

Uzun yıllardır sosyal medya hesaplarımız UMB ekibine emanet. Biz işimizi yaparken UMB dijitalde itibarımızı yönetiyor, teşekkür ederiz.

Tuğba Dindar
Tuğba Dindar
Doktor / Estetik Merkezi

Tekirdağ ve çevresinde dijitalde çok daha fazla kişiye erişmemizi sağlayan UMB ekibine teşekkür ederiz. Her zaman biz talep etmeden ihtiyacımız olan dijital çözümleri bize sundular.

Hamza Bintaş
Hamza Bintaş
Bintaş A.Ş. / Yönetim Kurulu Başkanı

Firmamızın önce web sitesini yaptırmak için tanıştık, ancak ihtiyacımızın çok daha kapsamlı bir çözüm olduğunu bize tavsiyeleri ile gösterdiler. İlk günden beri aynı heyecanla çalışıyoruz, teşekkürler.