Bize e-mail gönderin
Bizi arayın
  • Türkçe
  • English
Yıldız Bitkisel Ürünler (Tiryaki Holding)
Yıldız Bitkisel Ürünler (Tiryaki Holding)
Erdinç Göksu (Yönetici)

Çok sert bir rekabetin olduğu bir sektörde, bebek gibi büyüttüğümüz firmamızın bütün dijital varlığını tuttuk Ajans UMB'ye teslim ettik. Çok da iyi etmişiz! Çalışma sürecimizin başından beri, ön araştırmadan, geliştirmeye kadar bütün aşamalarda bizzat yer aldım. Firmamızın Satış Pazarlama ve Dış İlişkiler Yöneticisi olarak ajans seçiminde bütün risk üzerimdeydi. Şimdi memnuniyeti bütün firma olarak yaşıyoruz. Çalışacağımız son güne kadar, her gününe referansım. Teşekkürler.

DLG Fuarcılık
DLG Fuarcılık
Ferize Öztürk (Yönetici)

Aylık planlamaların yanı sıra anlık gelişen taleplerimize hızlı geri dönüş sağlayarak süreci uyumlu bir şekilde yönetebildiğimiz bir ekip ile çalışmak hem etkin hem de keyifli. Gerek sosyal medya yönetimi gerek sosyal medya reklamlarımızda hedeflenen kitleye ulaşmamızda göstermiş olduğu destek için Ajans UMB’ye teşekkür ederiz.

Düzce Teknopark
Düzce Teknopark
Selçuk Cantürk (Koordinatör)

Merhaba AjansUMB Ekibi,Kurumsal eğitimlerdeki uzmanlığınız ve esnek çözümleriniz, şirketimizin gelişimi için değerli bir katkı sağlıyor. Her projede gösterdiğiniz profesyonellik için teşekkür ederiz. Gelecekteki işbirliklerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Globe Visa Turkey
Globe Visa Turkey
Mesut Güney (Kurucu)

Ajans UMB reklam verimliliği ve hedef kitleye en düşük maliyetlerle ulaşmanız için en doğru adres, çok memnunuz.

Humanite Tıp Merkezi Kurucusu
Humanite Tıp Merkezi Kurucusu
Prof. Dr. Sedat Özkan (Kurucu)

Bu gençlerle çalışmak keyifli. Teknolojiye hakimler ve iletişim becerileri çok yüksek. Bilimsel düşünebilen ve proje üretebilen bir ajans, dinamik ve yaratıcı bir ekip. Sizinle çalışmaktan mutluyum.

Şarköy Arsa Ofisi
Şarköy Arsa Ofisi
Merve Türüdü (Yönetici)

Markamızı büyütürken Ajans UMB ekibinin yanımızda olduğunu bilmek bize çok büyük bir güven veriyor. Bu işe başlarken iyi ki dediğimiz bir ekip ile çalışıyoruz. Anlık gelişen taleplerimiz olsa bile hızlı bir dönüş alabiliyoruz. Ajans UMB ailesine her daim yanımızda oldukları için teşekkür ediyoruz.

Topraktan Arsa
Topraktan Arsa
Mehmet Koçan (Kurucu)

Gayrimenkul ve emlak sektöründeki dijital platformlara yatırım kararımız ve Ajans UMB ile olan işbirliğimiz, markamıza sürekli değer katmaya devam ediyor. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

Taşato
Taşato
Hande Taşmerdivenli (Genel Müdür)

60 yıllık firmamızı dijital ortama taşırken her türlü desteği ile birlikte yol aldığımız, işini profesyonelce yöneten Ajans UMB ailesi ile çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Markamıza göstermiş oldukları destekler için teşekkür ederiz.

Ranessa Mobilya
Ranessa Mobilya
Tülay Bozkurt (Kurucu)

Markamızı büyütürken Ajans UMB ekibinin yanımızda olduğunu bilmek bize çok büyük bir güven veriyor. Bu işe başlarken iyi ki dediğimiz bir ekip ile çalışıyoruz. İlgi alakaları harika. Anlık gelişen taleplerimiz olsa bile hızlı bir dönüş alabiliyoruz. Ajans UMB ailesine her daim yanımızda oldukları için çok teşekkür ederim.

Arçelik Trakya Teknoloji
Arçelik Trakya Teknoloji
Murat Demirci (Kurucu)

Güvenilir, yenilikçi, müşteri memnuniyetine önem veren kaliteli hizmet anlayışı.

Beko Akbulutlar
Beko Akbulutlar
Mehmet Akbulutlar (Yönetici)

30 yıldır faaliyette olduğumuz beyaz eşya sektöründe dijitale yatırım yapmaya karar verdiğimiz günden bu yana, bölgemizde Ajans UMB ile birlikte verimli işler yaptık. Markamıza olan katkıları için teşekkür ediyoruz.

Doç. Dr. Recep Alp
Doç. Dr. Recep Alp
Nöroloji Uzmanı

Yeni muayenehanem açıldıktan bugüne Ajans UMB ekibiyle sosyal medya çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzmanı olduğum nöroloji alanında örnek gösterilen ve hekim arkadaşlarımın beğenisini alan bir Instagram hesabına sahibim.

BUSaloon
BUSaloon
Gözde Badem Uzun (Yönetici)

Başta Atakan Bey olmak üzere, tüm Ajans UMB ekibi işlerini büyük bir disiplin ve titizlik ile yürütüyor. Alanlarında gayet başarılılar. Dijitalleşen dünyada şirketlerin sosyal medya ve reklam konusundaki tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyorlar. BU Saloon ailesi olarak sizler gibi kıymetli bir ekiple işbirliği içinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Nills Beauty
Nills Beauty
Nilüfer Ohri (Kurucu)

Alanlarında oldukça profesyonel bir ekip ihtiyacımıza fazlasıyla cevap verdiler. Reklam konusunda çözüm odaklı, hızlı ve doğru yönlendiren bir ekibe sahip. Nills Beauty ailesi olarak Ajans UMB ekibine çok teşekkür ederiz.

Cuddle Corner Kids
Cuddle Corner Kids
Hale Kara (Kurucu)

Cuddle Corner Kids markamızı kurarken ilk anımızdan beri yanımızda olan, tasarımlarıyla ürettikleri içeriklerle bizi hızlı bir şekilde profesyonel bir marka haline getiren Ajans UMB ile çalışmak işten ziyade bir aile olarak ilerlemek bizim yanımızda birer destekleyici hissederek bu yolda olmak en doğru tercihimiz iyi ki varlar.

İki Kardeşler Et
İki Kardeşler Et
Sercan Arıcan (Yönetici)

Uzun yıllardır sosyal medya hesaplarımız UMB ekibine emanet. Biz işimizi yaparken UMB dijitalde itibarımızı yönetiyor, teşekkür ederiz.

Mobilya Diyarı
Mobilya Diyarı
Ertuğrul Yılmaz (Yönetici)

Birden fazla mağazalı bir mobilya firması olarak bizi dijitale taşıyan ve dijital yolculuğumuzda bize doğru bir şekilde rehberlik eden UMB ekibine teşekkür ediyoruz.

Dinamik İletişim
Dinamik İletişim
Tuğba Başyiğit Babaoğlu (Kurucu)

Temsil ettiğimiz influencer'lar için çözüm ortaklığı yaptığımız Ajans UMB ile oldukça keyifle çalışıyoruz. Doğru ve anlaşılır brief ile süreci kolaylaştıran, özgün içerikler üretme noktasında marka ile köprü olan, hızlı aksiyon aldığımız çalışma arkadaşları ile yaptığımız projelerin sonuçları da fark edilir oluyor.

Tuğba Dindar
Tuğba Dindar
Doktor / Estetik Merkezi

Tekirdağ ve çevresinde dijitalde çok daha fazla kişiye erişmemizi sağlayan UMB ekibine teşekkür ederiz. Her zaman biz talep etmeden ihtiyacımız olan dijital çözümleri bize sundular.