Bize e-mail gönderin
Bizi arayın
  • Türkçe
  • English

Günümüzde birçok sektörde rekabet hat safhadadır. Özellikle küçük ve orta boyutlu işletmeler açısından bu rekabette öne çıkmak hayli zor olabilir. Sektörün öncüleri arasına girmek, rakiplerinizden sıyrılmak ve daha fazla müşteriyle iletişime geçebilmek adına yapılması gereken en önemli uygulamalar tanıtımlardır. 

Tanıtım ve reklam oldukça geniş iki kavramdır. Reklam ve tanıtım konusunda markaların ve işletmelerin yapabileceği birçok farklı yol ve yöntem vardır. Kurumsallaşma açısından önemli olan tanıtım kampanyaları, profesyonel bir bakış açısıyla yapılmalıdır. Bütün bunların yanı sıra hem kurumsallaşma hem de tanıtım amacıyla bazı gereksinimleriniz bulunmaktadır.

Kurumsallaşmanın ve kaliteli bir tasarımın ilk adımlarından biri grafik tasarımıdır. Web sitenizin özenle hazırlanmış bir tasarıma sahip olması gerekir. Bu tasarım birçok müşteriye ulaşmanız ve güven kazanmanız açısından son derece önemlidir.

Bunun yanı sıra özenle hazırlanmış özgün bir logo tasarımı, kurumsal kimlik ve katalog müşterilerinizin sizi kazanması için güven sağlayacaktır. Bu tip tasarımların tamamı kurumsal bir görünüm açısından oldukça önemlidir. 

Bu tasarımların tamamına bize ulaşarak sahip olmanız mümkündür. Hemen bizimle iletişime geçerek Tekirdağ grafik tasarım ve diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilir ve avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Tekirdağ Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarımı günümüzde en önemli meslek dallarından biridir. Özellikle reklamcılık alanında uzman bir grafik tasarımcıyla çalışmak, birçok avantaj kazandırabilir.

Grafik tasarım hemen her yerde karşınıza çıkabilecek bir alandır. Logo tasarımından, web sitelere, afişlerden sosyal medya içeriklerine kadar birçok yerde grafik tasarım işleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple tüm bu işleriniz için uzman bir grafik tasarım ajansıyla çalışmanız çok önemlidir.

Özellikle web sitenizin grafik tasarımlarının çok etkin ve kullanışlı olması gerekir. Dijital varlıkların başında gelen web sitesi, günümüzde tüm markaların olmazsa olmazıdır. Bir markanın kurumsallığını, güvenilirliğini ve itibarını gösteren en önemli araçlardan biri web sitesidir. Web sitenizin sade, kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkaran, vurucu ve uygun renklerle hazırlanmış olması gerekir.

Bunun yanı sıra bastırmak istediğiniz tüm tanıtım kartlarında, ilanlarında, afişlerinde de grafik tasarımı önemli bir yer tutar. Siz de grafik tasarım hizmetlerimizden yararlanmak, estetik bir bakış açısından yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler sayesinde sektörünüzde öne çıkan bir yer tutabilir, satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz.

Tekirdağ Logo Tasarımı

En küçük işletmelerden en büyük markalara her firmanın bir logoya, ambleme ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Logo tasarımı oldukça özen isteyen bir süreçtir. Bunun temel sebebi, logonun çok küçük bir görsel olmasına karşın, markayı yansıtan bir tasarıma sahip olması gerekliliğidir.

Logo, hizmetinizden ve ürününüzden faydalanan insanlar için akılda kalıcı bir simge olmalıdır. Bunun yanı sıra özgün olması da çok önemlidir. Birbirine benzer olan logolar insanların aklında kalıcı bir yer edinmeyecektir. Renk tonları birbiriyle uygun olduğu gibi, markanızın vermek istediği mesajı da içermesi gerekir.

Alakasız bir logo tasarımı kullanıcıları cezbetmeyecek, onlarda güven oluşturmayacak ve akıllarında yer etmeyecektir. Bu sebeple logo tasarımının markanızın kültürünü yansıtan özenli bir çalışma sonucu ortaya çıkması gerekir.

Markanızı yansıyan en iyi, kaliteli ve nitelikli logo tasarımları için hemen bize başvurabilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir logoya rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Tekirdağ Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, markalaşma yolunda atılması gereken en önemli adımlardan biridir. Bunun yanı sıra verilen hizmeti ve firmayı temsilde en iyi yöntemlerden biri kurumsal kimliktir. Kurumsal kimlik tasarımının tıpkı logo gibi özenle hazırlanması gerekir. Kimlik üzerindeki renkler ve tasarım, markanızı yansıtan düzeyde olmalıdır. Kimlikteki her bir öge doğru olarak yerleştirilmelidir.

Kurumsal kimlik, itibar yönetimi ve PR çalışmalarınız açısından da son derece önemlidir. Markanızın imajını yansıtan bu kimlikler, önemli bir tasarım unsurudur. Bu tasarımda mutlaka deneyimli ve uzman tasarımcılar ile çalışılması gerekir. Başarısız bir kurumsal kimlik hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz açısından negatif düşüncelere yol açabilir.

Kurumsal kimlik tasarımı arayışınıza son vermek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel grafik tasarımcılarımız, markanızı en iyi yansıtan kurumsal kimlikleri özenli bir çalışmanın sonucunda hazırlayacaktır.

Tekirdağ Katalog Tasarımı

Katalog bir firmanın kendisini anlatması konusunda kullanabileceği en iyi tanıtım araçlarından biridir. Günümüzde pek çok firma, katalog yoluyla reklam yöntemini tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi ise kataloglarda fazlaca fotoğraf bulunması, renkli ve ışıltılı olmaları ve verilen hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilmeleridir.

Kataloglarda sınırların geniş olması da bir başka avantajdır. Katalog boyutu çok daha küçük sayfa sayılarına sahip olabileceği gibi, çok fazla sayıda sayfaya da sahip olabilir. Burada önemli olan firmanızın beklentileri ve ihtiyaçlarıdır. Bununla birlikte kataloglara yalnızca fotoğraf ve resim koymanız yeterli değildir. Katalogların tasarımının özenli hazırlanmış olması, metinlerin ve fotoğrafların doğru yerleştirilmesi gerekir. Bununla birlikte renk seçimi de kataloglar açısından son derece önemlidir. Göz yormayan, ürün ve hizmetleri öne çıkaran bir tasarım, markanız açısından son derece avantajlı olacaktır.

AjansUMB ile Sınırsız Tasarım

AjansUMB ailesi olarak, tasarım konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı esnek çözümlerle karşılıyor ve firmanızın imajını artırmak konusunda her türlü çalışmayı özenle yürütüyoruz.

Özellikle web tasarım başta olmak üzere her türlü tasarım ihtiyacınızı uzman, deneyimli ve dinamik kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Faaliyet yürüttüğünüz sektöre bağlı olarak hazırladığımız tasarımların en büyük özelliklerinden biri ise markanızı tamamen yansıtan çalışmalar hazırlamamızdır. Beklenti ve taleplerinizi en iyi şekilde anlayarak, bunları karşılamak adına çözüm önerişi sunuyoruz. Bu esnek çözümlerden dilediğinizi tercih ederek, kurumsallaşma yönündeki adımlarınızı sağlam ve ileriye doğru atmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek, tasarım ihtiyaçlarınız konusunda bilgi alabilirsiniz.